Hangover Multi Leaf glas - H32 cm, Ø34 mm
De Hangover Multi Leaf is een stijlvolle en functionele glazen waterpijp voor een optimale rookervaring. Het is een eenvoudig stukje glaskunst dat je een fijne hit laat geven. De vorm is een holle basisbuis met glasheldere schoonheid, en over de hele buis staat een bladeren-print met een Leaf-logo, voor een trendy uitstraling.
Je kruiden of tabak plaats je op de kom, die via een chillum met de buis is verbonden met een aansluiting van 14,5 mm. De rook komt de buis binnen via de chillum en wordt gefilterd door het water voor een zachte trek. De bong heeft ook een kickhole ter hoogte van de kom, waarmee je een alternatieve hoek kunt nemen. De bong eindigt in een dikke mondstukring via een gebogen hals, wat een comfortabele grip geeft naast een grappig rookgevoel.
Specificaties
Hoogte: 32 cm
Diameter: 34 mm
Aansluiting: 14,5 mm (chillum)
Materiaal: glas
Kenmerken: kickhole, gebogen hals, dikke mondstukring, bladeren-print
Gebruik en onderhoud
Vul de bong met water tot net boven de onderkant van de chillum. Plaats de kom, vul met kruiden en steek aan; houd de kickhole dicht en laat los voor een andere trekhoek. Reinig regelmatig met isopropylalcohol (minimaal 90%) en spoel goed na met warm water. Glas is breekbaar, dus bewaar de bong op een stabiele plek.
Veelgestelde vragen
Waarvoor is de kickhole?
De kickhole is een extra gaatje ter hoogte van de kom, waarmee je de luchtstroom en de trekhoek regelt.
Wat is het voordeel van de gebogen hals?
De gebogen hals met dikke mondstukring geeft een prettige, comfortabele grip aan de mond.
Mag ik een bong zomaar kopen?
Ja, bongs zijn legaal verkrijgbaar voor volwassenen. Dutch-Smart voert een 18+ leeftijdsverificatie uit.
Bekijk de overige bongs en waterpijpen of struin door de rest van de headshop.
18+ - Bongs worden verkocht als rookaccessoire voor volwassenen.