Black Leaf Ice Bong Roze

De Black Leaf Ice Bong in roze biedt een unieke rookervaring met geavanceerde koeling en filtering. Dit stijlvolle ontwerp is perfect voor zowel beginners als ervaren rokers.

  • Krachtige rookwerveling met ufo percolators
  • Spatschermkoepel voor een droge rookervaring
  • IJskamer voor extra verfrissing bij elke trek
  • Stevige 5mm dikke borosilicaatglas constructie
  • Comfortabel handvat voor de ultieme laatste hit
€59,90
💌 ​​​Lage verzendkosten 🙈 Discreet verzonden 
💰 Spaarpunten systeem 🎁 Leuke cadeaus

Black Leaf Ice Bong roze

Deze beaker bong van Black Leaf is gemaakt van borosilicaatglas en zit vol slimme koeltechniek. Het opvallende roze accent maakt hem stijlvol, en het ontwerp is geschikt voor zowel beginners als ervaren rokers. Twee ufo-percolators laten de rook krachtig door het water werken en zorgen voor een aangename koeling en filtering.

Boven de percolators zit een spatschermkoepel, zodat er geen water mee kan worden ingehaald, en daarboven een ijskamer voor nog meer koeling met ijsblokjes. De glazen bong is gemaakt van stevige 5 mm dikke buis en heeft daardoor een zeer stabiel geheel. De kruidenkom heeft een comfortabel, breed handvat om aan te trekken bij de laatste hit. Er is ook een kickhole met bijpassende siliconen plug verkrijgbaar.

Specificaties

  • Merk: Black Leaf

  • Glasdikte: 5 mm

  • Slijpstuk: 18,8 mm

  • Materiaal: borosilicaatglas

  • Kenmerken: twee ufo-percolators, spatschermkoepel, ijskamer, comfortabel handvat

  • Kleur: roze accent, met BL logo-opdruk

Gebruik en onderhoud

Vul de bong met water tot de onderste percolator net onder water staat en leg desgewenst wat ijsblokjes in de ijskamer. Plaats de kom, vul met kruiden en steek aan terwijl je via het mondstuk trekt. Percolators hebben wat extra aandacht nodig bij het schoonmaken: spoel regelmatig met isopropylalcohol (minimaal 90%) zodat de kleine openingen vrij blijven. Het 5 mm dikke glas is stevig, maar blijft breekbaar.

Veelgestelde vragen

Wat doen de ufo-percolators?
De twee percolators verdelen de rook in veel belletjes door het water, voor een sterke koeling en filtering.

Wat is de spatschermkoepel?
Die voorkomt dat je bij het trekken water mee inhaalt, voor een droge en aangename rookervaring.

Mag ik een bong zomaar kopen?
Ja, bongs zijn legaal verkrijgbaar voor volwassenen. Dutch-Smart voert een 18+ leeftijdsverificatie uit.

Bekijk de overige bongs en waterpijpen of struin door de rest van de headshop.

18+ - Bongs worden verkocht als rookaccessoire voor volwassenen.

Black Leaf Ice Bong Roze heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Black Leaf Ice Bong Roze

Meest recente reviews

•