opc_loader

Menu

Direct 5% korting op je eerste bestelling? Schrijf je nu in en ontvang onze nieuwsbrief en ontvang leuke kortingen!  

Aanmelden
Leeftijdcontrole
Om bij ons te winkelen dien je 18 jaar of ouder te zijn.

Dutch-smart houd zich aan de Nederlandse wet, houd rekening met de wetgeving van het land waar je woont.

Ben je op de hoogte van de wet en ben je 18 jaar of ouder, en ga je daarnaast akkoord met ons cookiebeleid?

Jazeker Nee helaas

9.2 / 10 van 1703 reviews

CODE: ZOMER2024
15% KORTING OP ALLES!

Schrijf jij je ook in?

Sananga - Tabernaemontana undulata 10ml

Family: Apocynaceae

Genus: Tabernaemontana

Species: T. undulata

Origin: Ecuador

Common names: Tabernaemontana undulata extract, Sananga, Becchete, Bëcchëte, Milkwood, Sananga Eye drops

19,95

Uitverkocht

 ​​​Lage verzendkosten Altijd discreet verzonden
Spaarpunten systeem Gratis cadeau bij elke bestelling

DUTCH SMART'S SUMMER SALE! 15% KORTING MET CODE ZOMER2024
Beschrijving

Sananga water - Tabernaemontana undulata 10ml

These products are not certified and not for consumption. They are sold for incense and soap making purposes, decorative purposes and/or legitimate ethnobotanical research. Our products are not sold and intended for human consumption. The information given about the plants is for academic purposes only and not intended to be used medically. Dutch-smart.nl, its suppliers, agents, employees and distributors cannot be held accountable for any misuse of the products offered.

Beoordelingen (1)
Sananga - Tabernaemontana undulata 10ml heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Review plaatsen
Sananga - Tabernaemontana undulata 10ml
Review plaatsen

Meest recente reviews

Laatst bekeken items